Sport

Shënohen edhe dy gola për dy minuta në ndeshjen, Gjermani – Zvicër

Autori: Gazeta inFokus 21:20 | 13 October 2020

Gjermani dhe Zvicra po luajnë aktualisht në kuadër të Ligës A të Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Në ndeshjen që po zhvillohet në Koln, Zvicra e ka dyfishuar epërsinë në minutën e 28’ me golin e shënuar nga Remo Freuler.

Epërsia e dyfishtë e zviceranëve zgjati vetëm dy minuta, pasi Timo Werner në minutën e 28’ e ngushtoj rezultatin 2-1./Gazeta inFokus/

Të tjera