Sport

Shënohen dy gola të shpejtë në ‘Old Trafford’

Autori: Gazeta inFokus 21:23 | 29 April 2021

Manchester Unitedi dhe Roma po luajnë momentalisht në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, janë shënuar dy gola për gjashtë minuta.

Fillimisht Unitedi kaloi në avantazh në minutën e 9’ me golin e realizuar nga Brunu Fernandez, kurse pas gjashtë minutave mysafirët barazuan rezultatin 1-1 me anë të Lorenzo Pellegrini.

Më poshtë keni golin e Fernandezit dhe Pellegrinit./Gazeta inFokus/

Të tjera