Sport

Shënohen dy gola të shpejtë në duelin Newcastle – Manchester City (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 13:57 | 30 November 2019

Newsactle dhe Manchester City po luajnë aktualisht në kuadër të javës së katërmbëdhjetë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Djelmoshat e Pep Guardiolas kanë kaluar në avantazh në minutën e 22’ të takimit.

Rahhem Sterling shënoi një gol të bukur për rezultatin 0-1 për Manchester Cityn, por pas tre minutave vendasit barazuan rezultatin 1-1 më anë të Willems./Gazeta inFokus/

Të tjera