Sport

Shënohen dy gola për gjashtë minuta në takimin, Manchester Unitedi – Newcastle United

Autori: Gazeta inFokus 20:42 | 21 February 2021

Manchester Unitedi dhe Newcastle Unitedi po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 25-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’ janë realizuar dy gola për gashtë minuta.

Fillimisht ‘Djajtë e Kuq’ kaluan në epërsi në minutën e 30’ me anë të Marcus Rashford, kurse pas gjashtë minutave mysafirët e barazuan rezultatin 1-1 me golin e shënuar nga Allan Saint-Maximin.

Më poshtë keni të dy golat e realizuar në këtë sfidë./Gazeta inFokus/

Të tjera