Sport

Shënohen dy gola ekspres në stadiumin ‘Bajram Aliu’ në Skenderaj

Autori: Gazeta inFokus 16:13 | 02 May 2021

Drenica dhe Ballkani po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 32-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Bajram Aliu’ në Skenderaj, janë shënuar dy gola të shpejtë.

Fillimisht Drenica e dyfishoi rezultatin 2-0 në minutën e 50’ me golin e Jose Dos Santos, kurse pas dy minutave Ballkani e ngushtoi rezultatin 2-1 me anë të Mevlan Zekës./Gazeta inFokus/

Të tjera