Lajme

Shembet muri në Istog, vdes tragjikisht një person

Autori: Gazeta inFokus 11:52 | 14 November 2021

Një person ka mbetur i vdekur pas rrëzimit të një muri në fshatin Vrellë të Istogut.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Sot rreth orës 9 përmes telefonit Policia është informuar se tek një mulli në fshatin Vrellë në Istog është rrëzuar një mur dhe e ka zënë një person. Personi i lënduar është dërguar në Spitalin e Pejës ku ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij”, ka thënë Rugova.

Të tjera