Lajme

Shefqet Krasniqi tregon se cila parti politike i ka bërë ftesë

Autori: Gazeta inFokus 22:20 | 11 April 2021

Hoxha Shefqet Krasniqi, ka folur rreth ofertave që ka pasur nga partitë politike për t’u bërë pjesë e tyre, shkruan Gazeta Metro.

Krasniqi tha se kishte oferta nga partitë politike, por nuk pranon të bëhet pjesë e tyre.

‘’ Jo vetën nuk e shoh në politikë kurrë, po kam pasur oferta nuk ka nevojë më tregu prej cilave partive, por nuk mendoj dhe nuk pranoj për politikë as të flas, vetëm kalimthi përndryshe nuk përzihem në politkë,sepse ajo më ka çu në burg’’, tha Krasniqi.

Të tjera