Lajme

Shefi i NATO-s arrin në Presidencë, e pret Osmani

Autori: Gazeta inFokus 15:50 | 20 November 2023

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, pak më parë e ka pritur në takim Sekretarin e Përgjithshëm të NATO’s, Jens Stoltenberg.

Pas takimit me Osmanin, shefi i NATO’s do të zhvillojë një takim tjetër me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Ekipi i T7 po qëndron atje dhe ju sjell pamjet.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Universiteti me i madh publik në SHBA në partneritet me Kolegjin Universum

Të tjera