Lajme

Shef i kabinetit të Vjosa Osmanit pret që sigurimi t’ia hapë derën e veturës, s’e hapë vetë

Autori: Gazeta inFokus 10:09 | 13 June 2022

Blerim Vela, shef i kabinetit të presidentes Vjosa Osmani, nuk e hapë derën e veturës zyrtare.

Në një video shihet teksa sigurimi i shtetit ia hapin derën atij, gjatë një aktiviteti në Han të Elezit.

Vela shihet teksa e shoqëronte Vjosa Osmanin, presidenten e Kosovës.

Në të kaluarën, para se të vinin në pushtet – njerëzit për rreth Kurtit dhe Osmanit kishin premtuar se do të kursenin maksimalisht paranë e shtetit.

Të tjera