Lajme

ShBA-ja i dhuron Policisë së Kosovës 7 dronë për ta luftuar krimin

Autori: Gazeta inFokus 10:45 | 11 October 2023

Policia e Kosovës ka mbajtur sot një konferencë për medie me ç’rast është bërë nënshkrimi i pranim-dorëzimit të donacionit me dronë për Policinë e Kosovës dhe Inspektoratin Policor të Kosovës.

Në këtë ngjarje kanë marrë pjesë drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës kolonel, Gazmend Hoxha si dhe ambasadori i amerikan, Jeffrey Hovenier.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera