Lajme

Shabani: Lëvizja Vetëvendosje le të pretë kërkesa edhe më të mëdha nga LDK-ja

Autori: Gazeta inFokus 22:15 | 02 December 2019

Kryeredaktori i Gazetës inFokus Zekirja Shabani i ftuar ne tëlëvizionin publik ka folur lidhur me takimin gjatë kësaj të hëne mes LDK-së dhe LVV-së.
Shabani ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje ja ka mbyllur vetës rrugën që nga fillimi pasi ka nënshkruar marrëveshje vetëm me Lidhjen Demokratike të Kosovës, shkruan gazeta inFokus.
Madje Shabani ka thënë se VV-ja do të ketë kërkesa edhe më të mëdha nga LDK-ja./Gazeta inFokus/.

Të tjera