Sport

Sërish tronditet “Fadil Vokrri” nga Dardanët, dyfishohet rezultati

Autori: Gazeta inFokus 21:37 | 27 September 2022

Kosova ka thelluar rezultatin me një aksion perfekt mes Muriqit dhe Rrudhanit, i finalizuar me gol nga ky i fundit në minutën e parë shtesë të pjesës së parë, shkruan Gazeta Infokus.

Tashmë Dardanët shkojnë në pushimin e pjesës së parë me dy gola të shënuara./Gazeta Infokus/

Të tjera