Lajme

Sërish tërmet në Shqipëri, ja sa ishte i fuqishëm

Autori: Gazeta inFokus 00:36 | 08 December 2019

Një tjetër lëkundje sizmike është ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri, shkruan Gazeta inFokus.

Lëkundja sizmike ishte me magnitudë 4.8 Rihter dhe epiqendra e tij ka qenë në Shetaj, Qarku i Durrësit./Gazeta inFokus/

Të tjera