Rozë

Serena Sula zbulon skandal për Ilir Shaqirin

Autori: Gazeta inFokus 16:14 | 14 June 2022

Serena Sula pati një lidhje dashurie me Arjon Lulin e Për’puthen, ky falë tij u bë e njohur në publik.

Në një intervistë televizive, Sula është pyetur për emrin e mashkullit vip shqiptar që e ka ngacmuar, dhe nuk hezitoi të përgjigjej, shkruan Indeksonline.

Ajo zbuloi se ka qenë në një ambient të përbashkët me Ilir Shaqirin dhe i njëjti ka flirtuar me të.

“Kur isha në një intervistë në Top Channel qëllova me fituesin e BBV, Ilir Shaqirin. Po bëja grimin dhe erdhi Iliri me Sabianin dhe ngeli duke më parë nga këmbët. Unë isha aty edhe tha: “Wow ku e kam parë këtë”. Unë i thash që jam Serena Sula dhe ai tha: “Po je vajza që bën twerk”. Ngeli i shtangur kur më pa. Po ku je ti që s’na u fute neve tek Big Brother. Unë duhet të isha në BBV dhe i thashë a do bënim gjë aty bashkë edhe tha: “Vallaj po. Je shumë seksi”. Pimë cigare jashtë dhe më mori kontaktin”, tha ajo./

Të tjera