Lajme

Serbi sulmon një zyrtar të KEDS-it në Graçanicë

Autori: Gazeta inFokus 10:50 | 11 September 2019

Një zyrtar i KEDS-it ka raportuar se gjatë orarit të punës ka shkuar në shtëpinë e një personi të komunitetit serb, në fshatin Babush të Graçanicës  për të lexuar njehsorin e rrymës elektrike, i njëjti e ka penguar dhe e ka kanosur, shkruan gazeta inFokus.

Lidhur me rastin është kontaktuar prokurori, kurse rasti shkon në procedurë të rregullt, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./Gazeta inFokus/.

Të tjera