Sport

Seminar kundër kurdisjes së ndeshjeve

Autori: Gazeta inFokus 07:51 | 15 April 2019

Federata e Futbollit e Kosovës mban sot seminari njëditor kundër kurdisjes së ndeshjeve.

Në këtë seminar krahas zyrtarëve të FFK-së dhe përfaqësuesve të klubeve të Superligës dhe Ligës së Parë do të marrin pjesë edhe përfaqësuesit e Prokurorisë së Shtetit, të Policisë dhe juristë.

Të tjera