Rozë

Semi tregon kuptimin e tatuazhit të saj

Autori: Gazeta inFokus 21:10 | 13 November 2021

Ditën e sotme Semi ka ndarë me banorët kuptimin e tatuazhit të saj.

Ajo tregon se arsyeja që e ka bërë ka qenë pikërisht ish i dashuri i saj Bojken Lako.

“Ky tatuazhi është për Bojken,ky shkrimi është i tij.Pasi u ndamë i kisha premtuar që do të bëja një tatuazh për atë.Shkrimi i tij është kënga e e tij e preferuar dhe kaseta është për vitet që ka jetuar ai”,-thot këngëtarja.

Gjithashtu ajo është shprehur se edhe pse janë të ndarë ajo ruan një marrëdhënië shumë të mirë me Bojken.

Të tjera