Rozë

Semi Jaupaj lanson këngën e re “Autostradë”

Autori: Gazeta inFokus 19:25 | 25 May 2023

Artistja nga Shqipëria, Semi Jaupaj është rikthyer me një projekt të ri muzikore pas një pauze të gjatë.

Këngëtarja së fundmi ka lansuar këngën  më të re që mban titullin “Autostradë”, që tashmë gjendet në kanalin e saj të YouTube.

Për tekstin dhe muzikën e projektit është përkujdesur këngëtari i njohur, Yll Limani.

Producent është Fatjon Miftari, ndërkohë miksimi dhe masterizimi u realizua nga Johan Bejerholm.

Theksojmë që ky është projekti i parë në disa muaj i Semit dhe vjen pas atij “Si unë” që u lansua në dhjetor të vitit të kaluar.

Ndërkohë, përveç si këngëtare kujtojmë që ajo u bë mjaft e komentuar edhe për pjesëmarrjen e saj në edicionin e parë të Big Brother VIP Albania.

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera