Rozë

Semi Jaupaj dhe këngëtari kosovar bashkë në ‘UNUM’, u del videoja krahë për krahë

Autori: Gazeta inFokus 13:39 | 06 June 2022

Këngëtarja, Semi Jaupaj që pas largimit nga reality-show “Big Brother Albania VIP”, është mjaft aktive nëpër rrjete sociale, ku publikon pamje nga jeta e saj e përditshme.

t

Gjatë ditës së djeshme ajo përmes disa fotografive e videove në rrjetin social “Instagram” ka bërë të ditur se gjendet në festivalin “UNUM” në Shëngjin, teksa nga i njëjti vend publikoi edhe këngëtari kosovar, Ron Zaiti.

Por, në një video të siguruar nga Express Rozë, dyshja shihen krahë për krahë me njëri-tjetrin, ndërsa kujtojmë se para pak javësh ata publikuan bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “All your lovin”.

Për ta shikuar momentin, KLIKONI KËTU – VIDEO

Të tjera