Rozë

Sellma nuk e ka problem, zbulon trupin me strija e tule në plazh

Autori: Gazeta inFokus 18:37 | 15 September 2021

Grimerja shqiptare Sellma, po shijon pushimet e saj së bashku me familjen.

Ajo vazhdon të ndaj fotografi të shumta në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Përveç pamjes së saj të jashtme më të cilën po komentohet shumë ajo pa dyshim komentohet edhe me trupin.

E veshur me bikini ngjyrë të verdhë, Sellma pa problem kishte ekspozuar edhe trupin e saj me strija dhe në “mbi pesh”.

Të tjera