Lajme

Selimi: Mirë se vjen Ramush, u kry edhe kjo!

Autori: Gazeta inFokus 09:40 | 27 April 2017

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosjes, Rexhep Selimi i uron mirëseardhje liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt në Kosovë, pas vendimit të Gjykatës së Colmarit për lirimin e tij.

Përmes një postimi në Facebook, Selimi thotë se vendimi ishte i drejtë, megjithatë mbajtja e deri tashme ishte padrejtësi.

Ja postimi i tij:

-Advertisement-

27 Prill 2017

Mirë se vjen Ramush!

U kry edhe kjo.

Urime familjes, miqve dhe bashkëluftetarëve.

Lirimi eshte vendim i drejte por gjithesesi mbajtja deri me tash ishte padrejtesi.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera