Rozë

Selena Gomez në Met Gala është bërë aq virale, sa ka vendosur një rekord të ri

Autori: Gazeta inFokus 13:41 | 05 May 2023

Mund të themi se vetëm një foto e rreme e Selena Gomez në Met Gala mund të vendosë një rekord të ri në Twitter dhe e bukura është se Sel as nuk ka qenë prezente në eventin e modës.

Në Twitter qarkulluan 2 foto të Selena-s me mbishkrimin: “Selena Gomez u paraqit si surprizë në Met Gala. Çfarë dreqin”.

Edhe pse njerëzit e dinin që Selena nuk do të ishte pjesë e Met Gala-së, sërish photoshop-uan një foto të saj dhe jaaa. Fotoja origjinale është ajo e Lily James, e shkrepur në Met Gala, në vitin 2022, gjithsesi, mund të themi se kushdo që e editoi, ka bërë një punë fantastike.

Sipas Popfactions, fotoja mori 362 mijë like, duke u shpallur si fotoja më e pëlqyer nga eventi i modës.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

E premtja me plot bereqet – KULMI I ZBRITJEVE në Viva Fresh!

Të tjera