Lajme

Sela flet për herë të parë pas sulmit: Ky është fundi i një të keqeje!

Autori: Gazeta inFokus 09:44 | 28 April 2017

Zijadin Sela, deputeti shqiptar i cili u lëndua rëndë mbrëmë gjatë hyrjes së protestuesve në Kuvendin e Maqedonisë, ka folur për herë të parë pas sulmit.

Përmes një postimi në Facebook Sela ka shkruar se situata e së enjtes mbrëma është fundi i një të keqe që po ndodh në Maqedoni.

“Falë Zotit ai është mirë. Ka dëmtime të ndryshme por gjendja e tij është nën kontroll dhe nuk paraqet asnjë rrezik për jetën.

-Advertisement-

Për shkak të situatës së jashtëzakonshme që po kalon vendi, jemi të detyruar të lëshojmë këtë komunikatë, e cila synon të qetësojë qytetarët që pyesin për shëndetin e Kryetarit të LR-PDSH-së z.Ziadin Sela.

Falë Zotit ai është mirë. Ka dëmtime të ndryshme por gjendja e tij është nën kontroll dhe nuk paraqet asnjë rrezik për jetën.F

alenderojmë te gjithë ata të cilët duket se kanë zbardhur natën deri tash e që po qëndrojnë këmbëngulës pranë nesh.Bëjmë thirrje për qetësi, ju urojmë një natë të qetë, duke ju siguruar që Ky nuk është fillimi i Asgjëje, ky është vetëm Fundi i një të Keqeje…Fundi i pashmangshëm i saj.(Admin)”, shkruhet në faqen e Selës në Facebook.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera