Rozë

Më seksi se kaq nuk e keni parë kurrë Marina Vjollcën (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 17:57 | 01 May 2017

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet vërtet shumë seksi.

Ajo duket më në formë se kurrë, ndërkohë që ka ekspozuar krehjen e flokëve dhe grimin. Padyshim ajo është një nga moderatoret më seksi të momentit.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera