Rozë

Seksbomba ruse në “hall të madh”, kërkon ndihmën e fansave

Autori: Gazeta inFokus 07:46 | 03 June 2020

Anastasiya Kivtko është një nga modelet më seksi në botë dhe njihet për format e saj bombastike dhe pozat provokuese që poston në “Instagram”.

Ajo ndiqet nga 11 milion fansa dhe është bërë e famshme në të gjithë botën.

Së fundmi ajo ka postuar dy foto dhe është në dilemë se kush është më e bukur e para apo e dyta, prandaj pyet dhe fansat.

Po ju kë foto do zgjidhnit?

Të tjera