Rozë

Seksbomba britanike ia qet flakën Instagram’it me poza shumë provokuese

Autori: Gazeta inFokus 20:52 | 15 February 2020

Me rastin e Shën Valentinit, Demi Rose, u ka dhuruar 13 milionë ndjekësve të saj disa poza mjaft sensuale.

Modelja britanike ka publikuar në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet e veshur me një body të kuq, që i ka nxjerrë në pah format e saj bombastike.

“Nuk jam Shën Valentini jot”, shkruan në një foto ku ka ekspozuar të pasmet.

“Qëndroni jashtë ‘Instagram’-it tim, tundim i pastër”, shkruan 24-vjeçarja bashkëngjitur me disa poza të tjera, ku shfaqet duke kafshuar një trëndafil.

Sigurisht që pozat e saj janë pëlqyer me mijëra herë dhe komentet kanë qenë të shumta, ku fansat e kanë komplimentuar, e madje i kanë propozuar edhe për martesë.

View this post on Instagram

Not your Valentine🌹 @dannydesantos

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Të tjera