Rozë

Seks dhe drogë në Tiranë për 50 euro, flet vajza… (Foto+18)

Autori: Gazeta inFokus 23:39 | 12 May 2017

Ditën e djeshme ‘Joq’ publikoi disa mesazhe +18 të shkëmbyera mes një vajze me emrin Xhulia dhe një mashkulli i cili kërkonte seks.

Vajza i shkruante se ofronte seks për 50 euro plus përdorimin e kokainës, të cilën do ta përdorte ajo vetë për t’u droguar. Por në mesazhe u përmend edhe një emri i një tjetër vajze, e cila u tha se ishte tutorja e Xhulias, dhe quhej M. G.78787878787787

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera