Rozë

S’do të njihni, tjetërsohet prezantuesja shqiptare

Autori: Gazeta inFokus 19:41 | 22 November 2020

Televizionet shqiptare janë të mbushura me femra të bukura, pa dyshim janë prezantueset ato që “joshin” audiencësn.

Një nga prezantueset më simpatike është edhe Kristina Baki, e njohur për linjat trupore.

Por, së fundmi ajo na shfaqet e tjetërsuar me një stil të ri.

Dhe, pa dyshim duket kaq seksi.

Të tjera