Rozë

Sasa e harron ish-burrin, po çmendet pas këtij modeli (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:00 | 27 April 2017

Adriana Matoshi aktorja e cila i ka shtuar edhe më shumë atmosferë serialit shumë të shikuar, roli i saj si Sasa e ka bërë edhe më të dashur për mbarë publikun, shkruan Kosovarja.

Adriana ka shije për meshkuj do befasoheni se cilin mashkull ajo pëlqen.

Ky djalosh u komentua nga të gjitha mediet, krimineli që po i çmend femrat, bëhej fjalë për një të burgosur e ky është Jeremy Heeks i cili u bë i famshëm brenda hekurave të burgut. Ai tërheqi vëmendjen e shumë femrave ku fotografitë e tij u publikuan në faqen e Departamenit të Policisë së Stocktonit në Facebook.

-Advertisement-

Atij në qeli i shkruan letra nga qindra femra. Dhe në mes këtyre letra ishte edhe një ofertë pune nga agjencia e modelingut ‘White Cross Management’. Jeremy ishte falënderues për familjen dhe të gjithë të tjerët.

Jeremy ka kërkesa të shumta të ndryshme rreth dhe karriera e tij është duke ecur suksesshëm pa diskutim. Djaloshi i cili të ‘vret’ me bukurinë që ka, nga shumë ndjekës që ka një numër te madh ka edhe nga shqiptarët e posaçërisht nga femrat e ndër to ishte edhe Adriana Matoshi ku shumë nga fotografit e tij i pëlqente aktorja.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera