Rozë

Sarah shpërthen në lot dhe kërkon të dalë nga BB

Autori: Gazeta inFokus 14:16 | 20 November 2021

Largimi i Kledit nga shtëpia e “Big Brother Vip” preku të gjithë, veçanarisht Sarën e cila ishte në nominim me të.

Sara shpërtheu në lot edhe pas mbrëmjes ‘Prime’ ku në një bisedë me Donaldin, ajo u shpreh se do të dilte në vend të Kledit.

Sara mes lotësh tha që nuk përshtatet dot por Donaldi i qëndroi pranë duke e qetësuar.


“Jam shumë e mërzitur, do të doja shumë të ikja unë në vend të tij. Nuk po përshtatëm dot me banorët e tjerër ose ndoshta edhe ata nuk po përshtaten me mua”, tha Sara.

Të tjera