Rozë

Sarah Kohan befason fansat me foto toples

Autori: Gazeta inFokus 13:12 | 15 January 2020

Sarah Kohan është një nga vajzat që gjithmonë provokon në postimet e saj në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e sulmuesit të Sevillas meksikanit Chicarito Hernandez, i ka lënë pa fjalë fansat e saj në Instagram duke publikuar një foto toples para pasqyrës. Edhe pas lindjes Sarah ka ruajtur linjat e saj perfekte me fizikun e saj që vazhdon të jetë super seksi.

Kohan është një nga bukuroshet seksi e cila ka miliona ndjekës në “Instagram” ku e famshme u bë nga linjate saj trupore dhe guximin për ta ekzagjeruar jo pak me daljet e saj për mediat.

Të tjera