Rozë

Sarah Berisha tregon se a ka folur me Beatrixin pas daljes nga ‘Big Brother Vip’

Autori: Gazeta inFokus 10:35 | 25 January 2022

Ish-banorja e ‘Big Brother Vip’, Sarah Berisha, është pyetur nga ndjekësit e saj në Instagram se a ka folur me Beatrix Ramosajn, e cila u largua të premten e kaluar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, shkruan Gazeta inFokus.

rel="nofollow"

Berisha përmes instastoryt ka treguar se nuk ka biseduar me Beatrixin, por ka shtuar se ka shkëmbyer dy mesazhe me mamanë e saj, për ta kuptuar gjendjen e këngëtares nga Kosova.

Ramosaj u komentua dhe shpeshherë edhe u ‘paragjykua’ nga shikuesit e ‘Big Brother Vip’ për lidhjen që krijoj brenda shtëpisë me moderatorin, Donald Veshajn.

Për këtë arsye ajo prej largimit nga ‘Big Brother Vip’ nuk ka bërë asnjë postim në rrjetet sociale dhe nuk ka pranuar të jetë pjesë e asnjë emisioni.

Madje thuhet se Beatrix Ramosaj është në gjendje të keqe emocionale pas largimit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri./Gazeta inFokus/

Të tjera