Rozë

Sara tregon nëse do ta linte Ledrin në Big Brother

Autori: Gazeta inFokus 09:21 | 24 October 2021

Sara Hoxha sërish ka nisur pyetje/përgjigje me ndjekësit e saj të Instagramit.

Që në nisje, dikush i bëri një pyetje të papritur.

”A do ta leje Ledrin të futej në BB?”, tha ndjekësi/ja, dhe Sara nuk ngurroi të përgjigjej.

”Patjetër që po”, tha ajo duke përmendur rastin e Borës dhe Donaldit.

 

 

 

Të tjera