Rozë

Sara publikon foton më të mirë me nënën e saj

Autori: Gazeta inFokus 23:12 | 17 November 2020

Sara Hoxha është një ndër fytyrat më të njohura në mediat rozë.

Ajo këtë periudhë është në pritjen më të ëmbël, ku do të bëhet nënë për herë të parë,

Duke pozuar rrallë herë me familjarët e saj, Sara së fundmi shfaqet pranë nënës.

Me një bukuri dhe elegancë në paraqitjen fizike, nënë e bijë duken mahnitëse.

Të tjera