Rozë

Sara nuk dorëzohet, ja veprimi i radhës që e bëri dje pas ndarjes nga Ledri

Autori: Gazeta inFokus 14:19 | 29 November 2023

Sara Hoxha tash e sa ditë ndodhet në Prishtinë.

Ish- partnerja e Ledrit duket se po kalon ditë aspak të lehta, pas ndarjes nga reperi.

Sara, mbrëmë ka frekuentuar një nga lokalet më të mira në Prishtinë, dhe është parë në shoqërinë e disa vajzave.
Sara po mundohet që të afrohet më shpejt me ish reperin, kjo pasi dukshem po e vuan ndarjen.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera