Rozë

Sara në këtë foto thotë se duket sikur s’është shtatzënë

Autori: Gazeta inFokus 16:51 | 14 September 2020

Sara Hoxha është vajza e cila i rrëmbëy zemrën Ledrit me një shikim.

Në njërën prej intervistave të Ledrit, reperi ka treguar se sytë e Sarës janë ata që e bënë të dashurohet tek ajo

Nga një shikimi dashurie tani po lind një fryt nga dyshja shumë e dashur dhe e këndshme për publikun.

E gjatë kësaj kohe sa janë në pritje të vajzës së tyre të parë, Sara si një nënë e re nuk i ka ndalë pozat atraktive.

Në foton e fundit që ka postuar në instagram duket pak më ndryshe, aq sa e thotë edhe vetë se duket si të mos jetë shtatzënë.

Mbase po i mungon ajo kohë?!

Të tjera