Rozë

Sara ka dy fjalë për Heidin

Autori: Gazeta inFokus 22:24 | 14 June 2024

Sara Gjordeni po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Ajo shpeshherë iu jep mundësinë ndjekësve të parashtrojnë pyetje, të cilat zakonisht janë për “Big Brother” ose në lidhje me Bardhin dhe shtatzëninë, raporton Indeksonline.

Pak më herët Sara u pyet për Heidin, ish-konkurrenten e “BBVA”.

-Advertisement-

Një ndjekës i tha Sarës: “O Sara, po si mund të vlerësosh Heidin kur ty të pëlqejnë njerëzit që flasin troç dhe pa dorashka?”.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Çka do të thotë të gatuash shqip?

Të tjera