Rozë

Sara Hoxha pozon përkrah ish të dashurës së partnerit

Autori: Gazeta inFokus 12:29 | 06 August 2022

Sara Hoxha është blogerja e famshme nga Shqipëria, ajo tashmë është edhe partnerja e reperit të njohur, Ledri Vulës.

Paraqtjet e saj nëpër media gjithmonë I ka refuzuar më heret, mirëpo gjërat kanë ndryshuar që nga ajo periudh, shkruan”Kosovajra”.

Ajo ka realizuar një intervisht ditë më parë ku ka treguar për raportet me ish te dashurat e Ledrit, të cilat janë fytyra publike.

Sara tregoi se me Dafina Zeqirin dhe Dua Lipën ka raporete mjftë të mira, dhe I pëlqen të rrijë me to.

Së fundmi, në InstaStory ka ndar një imazh përkrah Dua Lipës nga prapaskena e “Sunny Hill”.

Të tjera