Rozë

Sara dhe Bardhi sërish në Big Brother Vip 3?

Autori: Gazeta inFokus 16:31 | 23 May 2024

 Sara dhe Bardhi sot do të hynë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Kjo pasi në mbrëmjen e sotme me rastin e ditëlindjes së Meritonit, vëllau i madh ka organizuar një surprizë për të, ku do ti bashkohen edhe disa nga ish-banorët e këtij edicioni.

Ndër ta do të jenë Bardhi dhe Sara , e kjo u kuptua pas storys qe kjo e fundit e ka publikuar në Instagram.

-Advertisement-

Bëhet fjalë, që edhe Ilnisa do jetë ajo e cila do ta surprizojë Meritonin, në këtë ditë të vecantë të tij./GazetaInfokus/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vazhdon përkushtimin ndaj gjithëpërfshirjes duke dhuruar një furgon për të mbështetur fëmijët me nevoja të veçanta

Të tjera