Rozë

Sara dashuron çdo gjë që i përket Ledrit

Autori: Gazeta inFokus 16:46 | 12 September 2022

Reperi Ledri Vula prej kohësh vuan nga sëmundja ‘vitiligo’, ndonëse ai vetë nuk e ka treguar ndonjëherë, shenjat që ai ka në lëkurë e vërtetojnë këtë gjë.

Sëmundja Vitiligo përfshin gjendjen në të cilën lëkura humb melaninën, pigment i cili definon ngjyrën e lëkurës dhe të qimeve, së fundmi partnerja e tij, Sarah Hoxha ka bërë një postim shumë të ëmbël per partnerin e saj.

Blogerja ka piblikuar në InstaStory një foto ku Ledri ka vendosur dorën e tij tek këmba e saj dhe në pah duken shenjat e lëkurës, të cilat duket se janë përhapur më shumë kohëve të fundit tek reperi.

“Vitilgo nuk është dukur asnjëherë kaq ‘cool’”– shkroi ajo, duke lënë të nënkuptohet se sëmundja që ka partneri i saj nuk e bezdis aspak por i duket diçka e veçantë./panorama

Të tjera