Rozë

Santiana paralajmëron “bombën”: Sonte kjo banore do të tregoj se është pjesë e LGBTIQ+

Autori: Gazeta inFokus 19:43 | 15 December 2023

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Santiana në një bisedë me Albën dhe Bucin ka paralajmëruar se sonte do të lëshojë një deklaratë të fortë.

“A ju kujtohet kur u përlanë Iliriana e Adri me Edonën për LGBT? Që u çu kjo (Linda). Pastaj, unë e kam pyetur Lindën ‘a je pjesë e komunitetit?’, ajo më ka thënë ‘jo’”, ka thënë Santiana.

“Por, pastaj kur e kam pyet një herë tjetër, më ka thënë që ‘ka pas punë me femra, që i pëlqejnë edhe femrat’”, ka shtuar ajo.

-Advertisement-

Santiana ka shtuar se dyshon që edhe Shqipja është në dijeni të faktit se “Linda është pjesë e LGBTIQ+”.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UFC EKSKLUZIVISHT NË ARTMOTION!

Të tjera