Fun & Video

Samiti i Berlinit sipas Portokallisë! Qeshni me “yjet” e Ballkanit (Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:52 | 09 May 2019

Emisioni satirik në Top Channel, “Portokalli” ka goditur në shenjë jo vetëm me pamjen e liderëve të takimit të Ballkanit, por edhe në përmbajtje, ku del në pah karakteri dhe qëndrimi politik i secilit personazh. Shikojeni dhe qeshni.

Të tjera