Sport

Samir Ujkani rikthehet në formacion, starton nga minuta e parë

Autori: Gazeta inFokus 19:45 | 18 November 2020

Kosova dhe Moldavia do të ndeshen në më pak se një orë, sfidë kjo që do të luhet në kuadër të Ligës C në Ligën e Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Tashmë janë bërë zyrtare formacionet startuese të dyja ekipeve.

Tek ‘Dardanët’ shihet rikthimi i kampitenit, Samir Ujkani, i cili do të startoj nga minuta e parë pas një kohë të gjatë.

Ndeshja luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë dhe nisë nga ora 20:45.

Më poshtë gjeni formacionin startues të Kosovës./Gazeta inFokus/

Të tjera