Sport

Salsburgu befason Napolin (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 20:28 | 14 March 2019

Salsburgu dhe Napoli po luajnë aktualisht duelin kthyes në kuadër të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus.

Salsburgu e ka kthyer rezultatin ndaj Napolit.

Gulbrandsen në minutën e 65′ ka shënuar për rezultatin 2-1./Gazeta inFokus/

Të tjera