Lajme

Salihaj: Koalicioni më i mirë për Kosovën, është LDK – VV- AKR – PSHDK – Alternativa

Autori: Gazeta inFokus 19:39 | 13 May 2017

Ish – deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Adem Salihaj, ka theksuar se  koalicioni LDK-VV-AKR–PSHDK-ALTERNATIVA, është koalicioni më i mirë per rrethanat,në të cilat gjendet Kosova.

 Ai ka shkruar në profilin e tij në Facebook se nga kontaktet që kanë me elektoratin, këto janë pritjet dhe disponimi i pjesës dërmuese të tyre.“Shpresoj se liderët e partive do ta kenë parasysh disponimin e elektoratit dhe interesin e Kosovës”, ka shkruar Salihaj.

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera