Lajme

Sali Berisha”bllokon” foltoren e Kuvendit, hyn live në Facebook: Nuk iki, do të qëndroj këtu nonstop

Autori: Gazeta inFokus 10:55 | 24 November 2022

Seanca plenare e Kuvendit të Shqipërisë e kësaj të enjte nisi me debate të forta mes kreut të PD-së, Sali Berisha dhe mazhorancës.

Teksa kryetarja e parlamentit, Lindita Nikolla i ndërpreu fjalën, duke i fikur mikrofonin Berisha hapi video live në Facebook nga foltorja e Kuvendit.

Berisha tha se ka të drejtë të flasë, duke thënë se nuk ka ndërmend të largohet nga foltorja.

“Nuk do të iki, do të qëndroj këtu nonstop”, tha Berisha.

Të tjera