Rozë

Sa të lumtur! – Haxhi Krasniqi shijon lidhjen me Heidi Lushtakun (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:03 | 16 May 2017

Boksieri Haxhi Krasniqi mund të ketë humbur një duel të rëndësishëm në karrierën sportive, por ai po shënon suksese në jetën private.

Ai prej kohësh është në lidhje me modelen shqiptare që jeton dhe vepron në Zvicër, Heidi Lushtaku.

Boksieri nuk ndalet që në rrjetet sociale duke publikuar fotografi me të dashurën e tij Heidin, të cilën duket se e dashuron shumë.

Të dy shihen të veshur në ngjyrë të bardhë teksa shfaqen të buzëqeshur në krah të njëri-tjetrit.

Vet Heidi nuk është përfolur për ndonjë aferë, pos asaj me Noizyn gjatë kohës sa ishte duke qëndruar në Shqipëri për Dancing ëith the Stars, teksa Haxhi Krasniqi gjithnjë ka qenë i fokusuar në karrierë.

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera