Rozë

Sa shumë është shëndoshur Mirsa, duket person tjetër

Autori: Gazeta inFokus 20:23 | 11 July 2021

Mirsa Kerqeli mbetët një ndër emrat më të dalluar dhe gjithmonë merr vëmendje të madhe tek fansat.

Pasi që ka një përkushtim të madh në çdo kohë, ajo mbetët e njohur edhe pse i mungon skenës muzikore.

Por, ajo ka bërë një ndryshim të madh në paraqitjen fizike, pasi që ka shtuar shumë kilogramë.

Në këtë imazh të fundit, shikojeni se sa ndryshe duket Mirsa, sikur të jetë person tjetër./kosovarja

Të tjera