Rozë

Sa seksi po duket Luana sonte

Autori: Gazeta inFokus 19:52 | 11 January 2020

Luana Vjollca ka postuar disa foto dhe një video në rrjetet sociale e ku duket tepër seksi

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, pas pak pritet që të fillojë me emisionin e saj “Shiko kush luan” në Top Channel.

Por, ajo ka veshur një fustan të zi ku thekson gjoksin e saj seksi derisa defilon me një ecje të mahnitshme të saj.

Kujtojmë se ky është emisioni i parë për këtë vit i Luanës dhe vije pasi ajo është parë në Dubai duke marrë ngjyrë në pushimet e saj dimërore.

Të tjera