Rozë

Sa ka ndryshuar Gjira Kajtazi, nga një repere rebele, në një nënë të përkushtuar?

Autori: Gazeta inFokus 19:09 | 12 October 2020

Gjira Kajtazi, dikur ishte një nga reperet e para femra në vend.

Por, ajo ka ndryshuar tërësisht, duke u shndërruar në një nënë të përkushtuar. Fotografia e fundit e dëshmon këtë më së miri.

Gjira po jeton në Gjermani dhe është rehatuar me familje.

Për të krijuar familje, Gjira ka lënë muzikën anash dhe hitet e dikurshme të saj mund të dëgjohen vetëm në Youtube.

Të tjera